vai de capu vostru...

In jos

vai de capu vostru...

Mesaj Scris de leo la data de Mier Oct 28, 2009 6:48 am

Ce fel de admini sunteti voi? sincer acum cati ani aveti aveti mai mult de 16 ani? stiu sigur k nu... Ce fel cunoasteti voi codatii? Eu sunt km/h si nu sunt codat, faceti diferenta intre un jucator cu codat si unul bun... dar e cam greu, teisanu cel putin habar nare de nimic, cik lui ii e lene sa faca si poze si mai bine da ban... Am sa intru intr-o zi cu ink vreo 4 playeri de pe alt server care joaca foarte bine si am sa vad ce faceti atunci.. stiu sigur k o sa primim toti ban, dar asta e va simtiti mandri k dati ban la aia buni si la codati plm...
leo

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 27/10/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: vai de capu vostru...

Mesaj Scris de SmaSh^ la data de Mier Oct 28, 2009 7:57 am

leo a scris:Ce fel de admini sunteti voi? sincer acum cati ani aveti aveti mai mult de 16 ani? stiu sigur k nu... Ce fel cunoasteti voi codatii? Eu sunt km/h si nu sunt codat, faceti diferenta intre un jucator cu codat si unul bun... dar e cam greu, teisanu cel putin habar nare de nimic, cik lui ii e lene sa faca si poze si mai bine da ban... Am sa intru intr-o zi cu ink vreo 4 playeri de pe alt server care joaca foarte bine si am sa vad ce faceti atunci.. stiu sigur k o sa primim toti ban, dar asta e va simtiti mandri k dati ban la aia buni si la codati plm...

Aceeasi treaba am patit si eu..dar am observat ca nu raspunde nimeni..pe forumul asta...toti fac ce vor:))

Bafta!

SmaSh^

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 28/10/2009

Sus In jos

,,,

Mesaj Scris de leo la data de Mier Oct 28, 2009 10:17 am

da ma asa e nimeni nu raspunde, pai vede k joci bine si zice k esti codat, dar nuti face poze pentru vede k esti curat si dupa joci iar si ii omori si le strici rankul lor Smile) e jalnic unii....
leo

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 27/10/2009

Sus In jos

Re: vai de capu vostru...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum